O nas

Witamy Ciebie na stronie Polskiego Zboru Misyjnego w Bochum! Zaglądasz do nas, bo pewnie poszukujesz odpowiedzi na Twoje pytania? To dobrze się składa, bo jesteśmy grupą osób, którzy też szukają odpowiedzi na wiele trudnych pytań. Chcemy, aby nasze życie miało ważny cel, aby to, co robimy miało sens i nie było bieganiem za wiatrem.

Szukamy tych odpowiedzi w Biblii, Bożym Słowie. Już wiemy, że tylko Bóg, nasz Stwórca tak naprawdę wie po co jesteśmy na tym świecie, i dokąd zdążamy.

Jego odpowiedzi są na pewno prawdziwe i pomagają zobaczyć właściwą drogę w tym niełatwym przecież życiu. Większość z nas pochodzi z Polski, ale od wielu lat mieszkamy w Niemczech. Pochodzimy z różnych miast, z różnych środowisk, mamy różną przeszłość. Co nas łączy, to pragnienie poznania Bożej woli dla naszego życia, oraz świadomość Jego miłości, przychylności i łaski dla każdego człowieka.

Wierzymy, że śmierć Syna Bożego, Jezusa Chrystusa, na krzyżu Golgoty ma moc pojednać nas z Bogiem Ojcem i sprawić, że dzięki Duchowi Świętemu możemy „narodzić się na nowo“ i wejść na Bożą drogę życia.

Jeżeli zechcesz nam w tym towarzyszyć, będziemy się cieszyć! Zapraszamy Ciebie na nasze spotkania, nabożeństwa prowadzone są w języku polskim, ale oczywiście jest tłumaczenie na język niemiecki.

Przyjdź, zobacz, zdecyduj, a Bóg niech Ciebie prowadzi!

„Jeśli tylko zakosztowaliście, że Pan jest dobry“  1List Piotra, roz.2, wers 3, (UBG)